تماس با ما
Sherry Zhang

شماره تلفن : +0086-13761261677

WhatsApp : +008613761261677

تفاوت بین محفظه آزمایش دما و رطوبت ثابت و اتاق آزمایش رطوبت و دما ثابت چیست؟

July 26, 2022

جعبه تست دما و رطوبت ثابت قابل برنامه ریزی

می تواند به طور دقیق دمای پایین، دمای بالا، دمای بالا و رطوبت بالا، دمای پایین و رطوبت کم محیط طبیعی پیچیده، مناسب برای پلاستیک، الکترونیک، غذا، لباس، وسیله نقلیه، فلز، مواد شیمیایی، مصالح ساختمانی، واحدهای تحقیقاتی دانشگاه قطعات خودرو و غیره را شبیه سازی کند. صنایع تست قابلیت اطمینان محصول

 

نوع جعبه تست دما و رطوبت ثابت

1. جعبه تست دما و رطوبت ثابت همچنین جعبه تست رطوبت و حرارت متناوب دما بالا و پایین نامیده می شود، تفاوت در این است که نام یکسان نیست، عملکرد، ویژگی ها، اصل، ساختار، استفاده، روش استفاده یکسان است.

2. اتاق با دمای ثابت و رطوبت ثابت به سادگی یک جعبه آزمایش دما و رطوبت ثابت بزرگ است، اما تفاوت های زیادی با جعبه تست دما و رطوبت ثابت وجود دارد.

 

زمینه مشترک دو نوع تجهیزات تست دما و رطوبت ثابت

1. می تواند به طور دقیق دمای پایین، دمای بالا، دمای بالا و رطوبت بالا، دمای پایین و رطوبت کم محیط طبیعی پیچیده را شبیه سازی کند تا تست قابلیت اطمینان محصولات را ارائه دهد.

2. کارکردها، اصول و ویژگی ها همه یکسان است.

 

تفاوت بین جعبه تست دما و رطوبت ثابت و اتاق با دما و رطوبت ثابت

1. دامنه کاربرد: محفظه تست دما و رطوبت ثابت برای نمونه برداری محصول مناسب است یا حجم نسبتاً تشخیص قابلیت اطمینان محصول بسیار بزرگ نیست.اتاق با دما و رطوبت ثابت برای بازرسی دسته ای محصولات یا تشخیص قابلیت اطمینان محصولات نسبتاً بزرگ مناسب است.

 

2. ساختار: جعبه تست دما و رطوبت ثابت به طور کلی قالب‌گیری پردازش آینه فولاد ضد زنگ SUS#304، مقاومت در برابر دمای بالا سطح دیوار، پوسته از پردازش صفحه نورد سرد با کیفیت بالا یا فولاد ضد زنگ نخ SUS#304، الکترواستاتیک فسفاته سطحی ساخته شده است. پاشش پودر با عملیات دمای بالااتاق با دما و رطوبت ثابت معمولاً از صفحه فولادی ضد زنگ SUS#304، صفحه فولادی رنگ پوسته استفاده می کند.

 

3. ظاهر: جعبه تست دما و رطوبت ثابت به طور کلی یکپارچه را تصویب می کند، یعنی سیستم تبرید، سیستم گرمایش، سیستم گردش هوا، سیستم آبراهه همه در پوسته نصب شده اند، اتاق دما و رطوبت ثابت به طور کلی جعبه و سیستم کنترل را اتخاذ می کند. نوع جداسازییعنی سیستم کنترل عموماً خارج از جعبه نصب می شود.

 

4. حجم: راه رفتن در دمای ثابت و رطوبت محفظه دمای ثابت نسبی و جعبه تست رطوبت حجم بزرگتر، فضای نصب مورد نیاز باید نسبتا بزرگ باشد.

 

5. تولید: اتاق نسبت به دمای ثابت و رطوبت ثابت چرخه تولید محفظه آزمایش دما و رطوبت طولانی است و اتاق تست رطوبت و دمای ثابت کارخانه نصب و راه اندازی و اشکال زدایی خوب می تواند مستقیماً به مشتری استفاده شود و ثابت شود. اتاق دما و رطوبت به مشتری محل تعیین شده برای مونتاژ و اشکال زدایی کالا می تواند استفاده کند (به دلیل بزرگ بودن اتاق با دمای ثابت و رطوبت به طور کلی نمی تواند حمل و نقل شود،نیاز به جداسازی قبل از حمل و نقل به محل مشتری).

 

6. حالت خنک کننده: جعبه تست دما و رطوبت ثابت به طور کلی خنک کننده هوا را تصویب می کند، پیاده روی به طور کلی خنک کننده آب را تصویب می کند (نیاز به نصب برج آب، پمپ آب، لوله آب).

 

7. قیمت: اتاقک دمای ثابت و رطوبت بسیار بالاتر از جعبه تست دما و رطوبت ثابت است.

 

8. منبع تغذیه: اتاق با دمای ثابت و رطوبت اتاق به طور کلی در سه فاز 20KW-50KW، دستگاه تست دما و رطوبت ثابت بسیار کوچکتر است.