تماس با ما
Sherry Zhang

شماره تلفن : +0086-13761261677

WhatsApp : +008613761261677

BOTO GROUP LTD

ماشین بوتو

 

کیفیت امروز بازار فردا است

  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
  • BOTO GROUP LTD
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی, آمریکای جنوبی, اروپای غربی, اروپای شرقی, آسیای شرقی, جنوب شرقی آسیا, خاورمیانه, افریقا, اقیانوسیه
نوع کسب و کار: سازنده, صادر کننده, فروشنده
مارک های BOTO تعداد کارمندان 100~500
فروش سالانه 5000000-80000000 سال تاسیس 2008
صادرات کامپیوتر 70% - 80%
معرفی

BOTO GROUP LTD.آیا یک تولید کننده حرفه ای تجهیزات تست محیطی و خدمات تست است

یکپارچه سازی طراحی ، تحقیق و توسعه ، تولید ، فروش ، خدمات و ساخت و ساز. این شرکت در آنتینگ واقع شده است شهر ، منطقه جیادینگ ، شانگهای ، کنار شهر موتورسیکلت فولکس واگن.کارخانه تولید شرق چین در واقع شده استپارک صنعتی kunshan huaxun زیبا. این شهر دارای دفاتر یا دفاتر رابط در شهرهای بزرگ مرکزی مانند تیانجین ، دونگوان ،zhuhai ، wuhan ، چونگ کینگ و hefei ، که به ویژه مسئول پیش فروش و خدمات پس از فروش هستند.

محصولات این شرکت عمدتا شامل آزمایش دما و رطوبت ، مقاومت در برابر آب و هوا و مکانیک نیز می باشد به عنوان آزمون جامع مقیاس بزرگ.این محصولات به طور گسترده ای در هواپیمایی ، هوافضا ، برق و الکترونیک ،انرژی جدید ، اتومبیل ، ارتباطات ، صنایع شیمیایی ، درمان پزشکی ، مواد جدید و سایر تولیدات زمینه ها ، خدمت به دانشگاه ها ، تحقیقات علمی و شرکت ها. این شرکت در توسعه انواع تجارت است در همان زمان ، همیشه "تمرکز بر تحقیق و توسعه طراحی ، نوآوری در فن آوری تولید ، بهبود و بهینه سازی خدمات ، پایبندی به مسئولیت کاری "به عنوان هدف. با توجه به روند توسعه از فن آوری تست و کنترل خودکار انواع ابزارهای تست در خانه و خارج از کشور ، محصول را انجام دهید در هر زمان به روز رسانی تحقیق و توسعه را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که بسیاری از قسمتهای مهم ابزار وارد می شوداز اروپا ، آمریکا و ژاپن.

این شرکت از طریق گواهینامه سیستم کیفیت IS0 9001 2015 ، برنامه کنترل دقیق برای نهایی کردن ، پیش قدم شد طراحی محصول از محصول هر لینک ، بخش کنترل کننده تجهیزات کاملاً با کیفیت CCC رعایت می شود استانداردها و اطمینان حاصل شود که هر محصول "با کیفیت بالا ، عملکرد بالا ، استانداردهای بالا" نمایش کامل و در همان زمان کارکنان را تشویق به یادگیری روند جدید توسعه ، نوآوری به طور مداوم ثبت اختراع جدید ، شانگهای BoTo تاکنون بیش از 20 حق ثبت اختراع ملی داشته است.

تاریخ

شرکت ما در سال 1998 تاسیس شد ، این کارخانه 55000000 متر مربع و مساحت ساخت 6 ، 800 متر مربع ، 160 کارگر موجود و 15 تکنسین را پوشش می دهد

سرویس

اگر در آینده در طی مراحل آزمایش با مشکلی روبرو شوید ، قول می دهیم ظرف 48 ساعت به شما پاسخ دهیم و ظرف 3 روز کاری راه حل ارائه دهید.ما می توانیم فیلم عملیاتی و نسخه انگلیسی عملیات را ارائه دهیم.ما می توانیم تهیه کنیمفیلم عملیاتی برای ماشین آلات.

خدمات در محل:

1. نصب دستگاه ؛

2. آموزش فن آوری تست آزمایش تجهیزات ؛

3. کالیبراسیون تجهیزات ؛

4. تعمیر و نگهداری روزانه تجهیزات

آموزش فنی رایگان برای بازدید از کارخانه ها

تماس 24 ساعته آنلاین

ارتقا software نرم افزار رایگان

اطلاعات رایگان:

1. دستورالعمل محصول ؛ 2. دستورالعمل عملیات محصول / فیلم ؛ 3. تست آزمایش (برنامه آزمایش ، گزارش آزمون)

رسیدگی به مشکلات دستگاه:

1 رسانه های اجتماعی 24 ساعته ارتباط آنلاین

2 پست الکترونیکی بدون درز ؛

3 کنفرانس ویدیویی؛

4. سرویس مصنوعی رایگان درب منزل

تیم ما

چین BOTO GROUP LTD نمایه شرکت 0