تماس با ما
Sherry Zhang

شماره تلفن : +0086-13761261677

WhatsApp : +008613761261677

آیا اصل سیستم جعبه تست دما و رطوبت ثابت را فراموش کرده اید؟

July 26, 2022

اصل سیستم اتاق آزمایش دما و رطوبت ثابت

تجهیزات اتاق تست دما و رطوبت ثابت وجود دارد که افراد کمی درک کافی ندارند، دستگاه عمدتاً توسط سیستم کنترل، سیستم گرمایش، دما و سایر اجزای سیستم است و این سیستم ها به ترتیب متعلق به دو جنبه الکتریکی و الکتریکی هستند. تبرید مکانیکی، در اینجا آرایش کوچک شما را به درک اولیه از اصل و روند کار چندین سیستم دستگاه می برد.

 

سیستم کنترل اتاق آزمایش دما و رطوبت ثابت هسته محفظه آزمایش جامع است.ابتدا میزان افزایش دما و دقت محفظه آزمایش و سایر شاخص های مهم را تعیین می کند.اگرچه اکثر کنترل‌کننده‌های محفظه آزمایش اکنون از کنترل PID استفاده می‌کنند، اما چند روش کنترلی نیز وجود دارد که PID و کنترل فازی را ترکیب می‌کنند.زیرا سیستم کنترل نوسان ساز ترموستاتیک اساساً در دسته نرم افزارها قرار می گیرد و این قسمت در فرآیند استفاده به طور کلی مشکلی نخواهد داشت.

 

سیستم گرمایش اتاق آزمایش دما و رطوبت ثابت در مقایسه با سیستم تبرید نسبتاً ساده است.این عمدتا از سیم با مقاومت بالا تشکیل شده است.از آنجایی که میزان گرمایش مورد نیاز محفظه آزمایش نسبتاً زیاد است، قدرت سیستم گرمایش محفظه آزمایش نسبتاً زیاد است و هیچ بخاری در صفحه زیرین محفظه آزمایش وجود ندارد.